Pobierz wersje w pdf:

Wystawy w Polsce - 2020
Termin Miejsce Ranga wystawy Informacje

5.01.2020 Gdynia krajowa INFO 

11.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa chartów INFO 

11-12.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa  INFO 

18-19.01 Lubin (O.Legnica) międzynarodowa INFO 

25.01 Będzin krajowa INFO 

26.01 Będzin krajowa  INFO

1-2.02 Legionowo krajowa  INFO

8.02 Bukowina Tatrzańska (O.Zakopane) krajowa owczarków podhalańskich INFO 

8-9.02 Katowice międzynarodowa INFO 

15.02 Bydgoszcz krajowa psów ozdobnych i do towarzystwa INFO 

15-16.02 Bydgoszcz międzynarodowa INFO 

16.02 Bydgoszcz krajowa polskich spanieli myśliwskich  INFO

16.02 Bydgoszcz klubowa spanieli i psów dowodnych  INFO

22.02 Lublin krajowa 9.Grupy FCI  INFO

14-15.03 Włocławek krajowa INFO 

14.03 Jelenia Góra krajowa psów ras brytyjskich INFO

15.03 Jelenia Góra krajowa psów ras myśliwskich INFO 

21-22.03 Piaseczno krajowa INFO 

28.03 Radom krajowa  INFO

28.03 Poznań krajowa bernardynów

29.03 Radom krajowa INFO

3.04 Nadarzyn (O.Warszawa) klubowa molosów INFO

3.04 Nadarzyn (O.Warszawa) klubowa szpiców INFO

3.04 Nadarzyn (O.Warszawa) specjalistyczna buldogów angielskich  INFO

3.04 Nadarzyn (O.Warszawa) krajowa 9.Grupy FCI  INFO

3.04 Nadarzyn (O.Warszawa) krajowa wyżłów brytyjskich  INFO

4.04 Bytom krajowa uzytkowych ras psów myśliwskich

4-5.04 Nadarzyn (O.Warszawa) międzynarodowa INFO 

4-5.04 Nadarzyn (O.Warszawa) krajowa INFO 

5.04 Stara Korytnica (O.Poznań) krajowa gończych polskich

17.04 Zielona Góra krajowa terierów typu bull Grand Prix

18-19.04 Drzonków (O. Zielona Góra) międzynarodowa

25.04 Grudziądz krajowa

25.04 Grudziądz krajowa popołudniowa

25-26.04 Strzegowo (org. klub wybieralny) specjalistyczna owczarków niemieckich

26.04 Inowrocław krajowa

26.04 Racibórz krajowa

1.05 Jeleśnia (O.Bielsko-Biala) krajowa psów ras myśliwskich

1.05 Manowo (O.Koszalin) krajowa psów ras myśliwskich

1.05 Opole krajowa 8. Grupy FCI

1.05 Opole krajowa 5. Grupy FCI

1.05 Opole klubowa psów ozdobnych i do towarzystwa

1.05 Dobre Miasto (O.Olsztyn) krajowa

2-3.05 Opole międzynarodowa

2.05 .Bielsko-Biala klubowa ogarów polskich

2.05 .Bielsko-Biala klubowa gończych polskich

3.05 Opole klubowa terierów

9.05 Bytom krajowa 9.Grupy FCI

9.05 Bytom specjalistyczna pudli

9.05 Świerklaniec(O.Chorzów) krajowa golden retrieverów

9.05 Krosno krajowa psów ras myśliwskich

9.05 Owińska (O.Poznań) krajowa  1.Grupy FCI

9.05 Świebodzice (O.Wałbrzych) klubowa chartów

9.05 Twardy Dół (O.Sopot) specjalistyczna retrieverów

10.05 Minikowo (O.Chojnice) krajowo 5.Grupy FCI

10.05 Świerklaniec(O.Chorzów) krajowa owczarków niemieckich

10.05 Krosno krajowa 

10.05 Pniewy (O.Poznań) krajowa  9.Grupy FCI

10.05 Twardy Dół (O.Sopot) krajowa psów ras myśliwskich

10.05 Wałbrzych krajowa 

10.05 Gliwice (O.Zabrze) krajowa

16-17.05 Łódź międzynarodowa

16.05 Łódź specjalistyczna dogów niemieckich

16.05 Łódź krajowa pinczerów i sznaucerów

23-24.05 Rzeszów międzynarodowa

23.05 Rzeszów krajowa psów ras myśliwskich

24.05 Rzeszów krajowa owczarków niemieckich

30-31.05 Leszno międzynarodowa

30.05 Płock krajowa

6.06 Gołuchów (O.Klub Wybierlany) specjalistyczna wyżłów brytyjskich

6.06 Będzin krajowa rottweilerów

6.06 Ustka(O.Słupsk) krajowa

6.06 Uzarzewo (O.Poznań) krajowa psów ras myśliwskich

6.06 Rybnik krajowa owczarków niemieckich im.Kazimierza Salamona

6.06 Będzin krajowa psów ras myśliwskich

6.06 Będzin krajowa ras azjatyckich

6.06 Jelenia Góra krajowa psów ras myśliwskich

7.06 Będzin klubowa rottweilerów

7.06 Ustka(O.Słupsk) krajowa

7.06 Kalisz krajowa 

7.06 Nowy Sącz krajowa 8,9.Grupy FCI

7.06 Włocławek krajowa 

7.06 Jelenia Góra krajowa 

13.06 Gdynia krajowa  1,2,3,5,9.Grupy FCI INFO 

13.06 Katowice krajowa cavalier king charles spanieli

13.06 Kargowa (O.Zielona Góra) krajowa 3,5,9.Grupy FCI

13-14.06 Bytom międzynarodowa

14.06 Gdynia krajowa INFO 

20-21.06 Kraków międzynarodowa

20.06 Kraków klubowa bassetów

20.06 Kraków krajowa 1,8,9.Grupy FCI

20.06 Wrocław krajowa 9.Grupy FCI

21.06 Kraków krajowa 2,3,5.Grupy FCI

27-28.06 Szczecin międzynarodowa

28.06 Stargard (org.Klub wybieralny) krajowa owczarków niemieckich

3-5.07 Wisła (O.Bielsko-Biala) międzynarodowa

5.07 Olsztyn krajowa

11.07 Piaski Królewskie Org.Klub wybieralny) specjalistyczna terierów typu bull

11.07 Nowy Targ krajowa

11.07 Piotrków Trybunalski (O.Łódź) krajowa psów ras myśliwskich

12.07 Piaski Królewskie Org.Klub wybieralny) krajowa terierów typu bull

12.07 Nowy Targ krajowa

12.07 Gorzów Wielkopolski krajowa

18.07 .Rypin (O.Białystok) krajowa owczarków niemieckich

25.07 Konopiska(O.Częstochowa) krajowa psów ras myśliwskich

19.07 Wąwolnica (O. Lublin) krajowa psów ras brytyjskich

25-26.07 Konopiska(O.Częstochowa) międzynarodowa

26.07 Siemiatycze (O.Białystok) krajowa psów ras myśliwskich

26.07 Ruda Żmigrodzka (org.Klub wybieralny) krajowa owczarków niemieckich

1.08 Chojnice krajowa 2.Grupy FCI

1-2.08 Kościelsko-Kiry (O.Zakopane) międzynarodowa

2.08 Chojnice krajowa 

8.08 Nowy Sącz krajowa psów ras myśliwskich

8.08 Sopot krajowa 9.Grupy FCI

8-9.08 Sopot międzynarodowa

8.08 Lutowiska (O.Przemyśl) krajowa psów ras myśliwskich

9.08 Sopot krajowa 2.Grupy FCI

9.08 Nowy Sącz krajowa 

15-16.08 Golub-Dobrzyń (O.Toruń) krajowa 

15.08 Jaśkowice (org.Klub wybieralny) krajowa owczarków niemieckich

16.08 Radom krajowa psów ras myśliwskich

22.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa terierów

22.08 Kobiór (O.Bielsko-Biala) krajowa 2.Grupy FCI

22.08 Kobiór (O.Bielsko-Biala) krajowa 9.Grupy FCI

22.08 Białystok krajowa psów ras myśliwskich

22-23.08 Białytosk międzynarodowa

23.08 Zakopane klubowa owczarków podhalańskich

23.08 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa psów ras myśliwskich

23.08 Białystok krajowa 2.Grupy FCI

29.08 Płock krajowa 

29.08 Nadarzyn (O. Lublin) klubowa welsh corgi

29-30.08 Rybnik-Kamień (O.Rybnik) międzynarodowa

30.08 Późna (O.Zielona Góra) krajowa ceskoslovenskych vlcaków

5.09 Chorzów krajowa 

5.09 Kołobrzeg(O.Koszalin) krajowa 2.Grupy FCI

5-6.09 Kołobrzeg (O. Koszalin) międzynarodowa

6.09 Kołobrzeg(O.Koszalin) krajowa 9.Grupy FCI

12.09 Iłowa (O.Zielona Góra) krajowa 2.Grupy FCI

12.09 Iłowa (O.Zielona Góra) krajowa psów myśliwskich

12-13.09 Przemyśl międzynarodowa

13.09 Gorzów Wielkopolski krajowa 

19.09 Rybnik krajowa psów ras myśliwskich im.Erwina Dembinioka

19.09 Słupsk krajowa 2.Grupy FCI

19.09 Wawrzkowizna (O.Łódź) klubowa dogów niemieckich

19.09 Wawrzkowizna (O.Łódź) klubowa psów pasterskich niepolskich

19.09 Wawrzkowizna (O.Łódź) specjalistyczna psów ozdobnych i do towarzystwa

19-20.09 Julinek (O.Warszawa) klubowa owczarków niemieckich

19.09 Jelenia Góra krajowa 1.2. Grupy FCI

19.09 Słupsk klubowa szwajcarskich psów pasterskich

20.09 Krosno krajowa

20.09 Słupsk krajowa psów ras myśliwskich

20.09 Jelenia Góra krajowa psów ras ozdobnych i terierów

26.09 Gąsawa (O.Bydgoszcz) specjalistyczna jamników

26-27.09 Wrocław międzynarodowa

27.09 Gąsawa (O.Bydgoszcz) krajowa terierów

3.10 Legionowo klubowa pinczerów, sznaucerów, dobermanów i czarnych terierów rosyjskich

4.10 Gliwice (O.Zabrze) krajowa

4.10 Gąsawa (O.Bydgoszcz) krajowa psów ras myśliwskich

4.10 Legionowo krajowa 

10.10 Jelenia Góra krajowa psow ras niemieckich

11.10 Jelenia Góra krajowa 

17-18.10 Czchów (org.Klub wybieralny) krajowa owczarków niemieckich

24-25.10 Piaseczno krajowa

7.11 Poznań międzynarodowa

8.11 Poznań międzynarodowa

15.11 Racibórz krajowa

21-22.11 Kielce międzynarodowa

22.11 Kielce championów

28-29.11 Radom krajowa 2,3,4,9,10.Grupy FCI

5-6.12 Legionowo krajowa

5-6.12 Walbrzych krajowa

6.12 Chojnice krajowa 3,9.Grupy FCI

12-13.12 Lublin międzynarodowa