Wystawy w Polsce

Wystawy >   2021 >   2022 >   2023 >    2024 >   2025 >    2026 >

Terminarz wystaw - 2023

    Styczeń
    07 Gdynia
    krajowa 1. Grupy FCI
    07 Gdynia
    krajowa 8. Grupy FCI
    07-08 GDYNIA
    międzynarodowa - CACIB
    08 Gdynia
    krajowa 3. Grupy FCI
    08 Gdynia
    krajowa 7. Grupy FCI
    14 Brodnica (O/Toruń)
    krajowa chartów
    14-15 Brodnica (O/Toruń)
    krajowa
    21-22 LEGNICA - Lubin
    międzynarodowa - CACIB
    Luty
    11 Bukowina Tat. (O/Zakopane)
    krajowa polskich owczarków podhalańskich
    11-12 KATOWICE - Gliwice
    międzynarodowa - CACIB
    12 Bytom
    specjalistyczna 9. Grupy FCI - TOY STAR
    Marzec
    04 Leszno
    krajowa
    05 Leszno
    krajowa
    11-12 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa - "duże" CWC
    18-19 Pruszków (O/Piaseczno)
    krajowa
    18-19 Wałbrzych
    krajowa - "duże" CWC
    Jubileuszowa
    25-26 WARSZAWA
    międzynarodowa - CACIB
    ODWOŁANA
    Kwiecień
    01 Choceń (O/Włocławek)
    klubowa chihuahua
    01 Choceń (O/Włocławek)
    klubowa psów do towarzystwa (bez chihuahua)
    01-02 Choceń (O/Włocławek)
    krajowa
    01 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    02 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    15 Racibórz
    krajowa
    15 Radom
    krajowa
    15 Radom
    klubowa Ceskoslovenský Vlciak i Saarlooswolfhond
    16 Racibórz
    krajowa
    16 Radom
    krajowa
    22 Grudziądz
    krajowa (dzienna)
    22 Grudziądz
    krajowa (popołudniowa)
    22 Rozalin k/Warszawy
    specjalistyczna Welsh Corgi i LH
    22 Warszawa - Strzegowo
    krajowa owczarków niemieckich
    22 Wrocław
    klubowa spanieli i psów dowodnych
    23 Inowrocław
    krajowa
    23 Przechlewo (O/Chojnice)
    krajowa psów myśliwskich
    23 Wrocław
    krajowa psów myśliwskich
    29 Bydgoszcz
    specjalistyczna jamników
    29 Bydgoszcz
    krajowa chartów
    29-30 BYDGOSZCZ
    międzynarodowa - CACIB
    29-30 Wrocław
    krajowa owczarków niemieckich
    30 Szczecin
    krajowa psów myśliwskich
    Maj
    01 Dobre Miasto (O/Olsztyn)
    krajowa
    01 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    klubowa retrieverów
    01 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich
    03 Manowo (O/Koszalin)
    krajowa 2, 5, 7, 8, 9. Grupy FCI
    03 Manowo (O/Koszalin)
    krajowa psów myśliwskich
    05 Babimost (O/Zielona Góra)
    krajowa 7, 8, 9, 10. Grupy FCI
    06 Chorzów
    krajowa Golden Retriever
    06 Krosno
    krajowa
    06-07 ZIELONA GÓRA - Babimost
    międzynarodowa - CACIB
    07 Babimost (O/Zielona Góra)
    krajowa szpiców miniaturowych - Pomeranianów
    07 Krosno
    krajowa
    13 Łódź
    specjalistyczna pinczerów i sznaucerów
    ODWOŁANA
    13 Łódź
    klubowa bokserów
    ODWOŁANA
    13 Szczecin
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    19 Będzin
    krajowa psów myśliwskich
    19 Będzin
    krajowa owczarków niemieckich
    20 Będzin
    krajowa
    20 Ustka (O/Słupsk)
    krajowa
    21 Będzin
    krajowa
    21 Ustka (O/Słupsk)
    krajowa
    27-28 LESZNO
    międzynarodowa - CACIB
    wykreślona
    27 Leśna Wola (O/Rzeszów)
    krajowa owczarków niemieckich
    27 Leśna Wola (O/Rzeszów)
    krajowa psów myśliwskich
    27 Leśna Wola (O/Rzeszów)
    krajowa 1 (bez ON), 2, 5 i 9. Grupy FCI
    27 Twardy Dół (O/Sopot)
    klubowa posokowców i alpejskich gończych krótkonożnych
    28 Rybnik
    krajowa owczarków niemieckich - memoriał K.Salamona
    28 RZESZÓW - Leśna Wola
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    Czerwiec
    03 Chorzów
    krajowa owczarków niemieckich
    03 Darłówko (O/Koszalin)
    specjalistyczna Chow Chow
    03-04 DARŁÓWKO (O/Koszalin)
    międzynarodowa - CACIB
    03 Jelenia Góra
    krajowa Rhodesian Ridgeback
    03 Jelenia Góra
    krajowa - 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
    03 Płock
    krajowa - "duże" CWC
    Memoriał Jerzego Okońskiego
    04 Darłówko (O/Koszalin)
    krajowa Chow Chow
    04 Jelenia Góra
    krajowa
    10 Bytom
    krajowa 9. Grupy FCI
    10 Bytom
    specjalistyczna pudli
    10-11 BYTOM
    międzynarodowa - CACIB
    11 Bytom
    krajowa Jack i Parson Russell Terrier'ów
    17 Lipno (O/Toruń)
    krajowa owczarków niemieckich
    17-18 ZAKOPANE - Kościelisko
    międzynarodowa - CACIB
    24 Szczecin
    krajowa 2 i 8. Grupy FCI
    24-25 SZCZECIN
    międzynarodowa - CACIB
    25 Szczecin
    krajowa 3 i 9. Grupy FCI
    30-02 WISŁA (O/Bielsko-Biała)
    międzynarodowa - CACIB
    termin wystawy 30.06 - 2.07
    Lipiec
    01 Piaski Królewskie
    specjalistyczna terierów typu bull
    nowy teren wystawy
    01 Wisła (O/Bielsko-Biała)
    klubowa szpiców i psów pierwotnych
    01 Zakroczym
    specjalistyczna buldogów francuskich
    02 Piaski Królewskie
    krajowa terierów typu bull
    nowy teren wystawy
    02 Szczytno (O/Olsztyn)
    krajowa
    02 Zakroczym
    krajowa buldogów francuskich
    08 Kraków
    klubowa bassetów
    08 Kraków
    krajowa ogarów polskich
    Memoriał Magdaleny Musiał
    08 Kraków
    krajowa 1, 8, 9 i 10. Grupy FCI
    08-09 KRAKÓW
    międzynarodowa - CACIB
    09 Kraków
    krajowa 2, 3, 4, 5 i 7. Grupy FCI
    15-16 GORZÓW WLKP.
    międzynarodowa - CACIB
    21 Częstochowa
    krajowa berneńskich psów pasterskich
    www.czestochowa.zkwp.pl
    21 Częstochowa
    krajowa nowofundlandów
    21 Częstochowa
    krajowa 2. Grupy FCI
    21 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich
    21 Częstochowa
    krajowa psów myśliwskich (popołudniowa)
    21 Częstochowa
    krajowa buldogów angielskich
    21 Częstochowa
    krajowa 9. Grupy FCI
    21 Częstochowa
    krajowa owczarków niemieckich
    22 CZĘSTOCHOWA
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    22 Żmigród
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    23 CZĘSTOCHOWA
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    28 Moszna (O/Opole)
    krajowa 3. Grupy FCI
    28 Moszna (O/Opole)
    krajowa 9. Grupy FCI
    28 Opole
    specjalistyczna bokserów
    nowy termin
    28-30 OPOLE
    międzynarodowa - CACIB
    29 Chojnice
    krajowa 1 i 2. Grupy FCI
    29 Jaśkowice k/Skawiny
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    29 Moszna
    specjalistyczna owczarków belgijskich
    29 Moszna (O/Opole)
    krajowa 1. Grupy FCI
    29 Moszna (O/Opole)
    krajowa 8. Grupy FCI
    30 Chojnice
    krajowa
    Sierpień
    05 Nowy Sącz
    krajowa - jubileuszowa
    05 Piotrków Tryb.
    krajowa
    05-06 Warszawa
    krajowa
    06 Nowy Sącz
    krajowa
    06 Piotrków Tryb.
    krajowa
    12 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa 2, 5 i 9. grupy FCI
    12 Lutowiska (O/Przemyśl)
    krajowa psów myśliwskich
    12 SOPOT
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024 - DUO CACIB
    13 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich
    13 Kobiór (O/Bielsko-Biała)
    krajowa psów myśliwskich (popołudniowa)
    13 SOPOT
    międzynarodowa - CACIB
    Zwycięzca Polski Sopot 2023 - DUO CACIB
    19-20 BIAŁYSTOK
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    19 Białystok
    krajowa psów myśliwskich
    19 Sieraków (O/Poznań
    specjalistyczna hovawartów
    19 Sieraków (O/Poznań)
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Andrzeja Brabletza
    20 Białystok
    klubowa nordyckich psów zaprzęgowych
    20 Białystok
    krajowa 2. Grupy FCI
    20 Sieraków (O/Poznań)
    krajowa 3. Grupy FCI
    20 Sieraków (O/Poznań)
    klubowa jamników
    20 Zakopane
    krajowa polskich owczarków podhalańskich - "duże" CWC
    26 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa
    26-27 Kleszczów
    klubowa owczarków niemieckich
    26 Kliczków (O/Legnica)
    krajowa psów myśliwskich
    26 Kliczków (O/Legnica)
    krajowa gończych polskich
    Memoriał Józefa Pawłusiewicza
    26 Nowy Targ
    krajowa
    nowy termin
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa psów myśliwskich
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa 2. Grupy FCI
    27 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
    krajowa owczarków niemieckich
    27 Kliczków (O/Legnica)
    krajowa 1, 2, 7, 9 i 10. Grupy FCI
    27 Nowy Targ
    krajowa
    nowy termin
    Wrzesień
    02 Rozalin (O/Lublin)
    klubowa Welsh Corgi
    02-03 RYBNIK
    międzynarodowa - CACIB
    Nominacja na Crufts 2024
    02-03 Rybnik
    krajowa - 1, 5, 6, 7, 8 i 10. Grupy FCI
    09 Gdynia
    klubowa szwajcarskich psów pasterskich
    09 Gdynia
    klubowa rottweilerów
    09 Gubin (O/Zielona Góra)
    krajowa jamników
    nowy teren wystawy
    09 Gubin (O/Zielona Góra)
    krajowa 1. Grupy FCI
    nowy teren wystawy
    09 Gubin (O/Zielona Góra)
    krajowa Ceskoslovenský Vlciak
    nowy teren wystawy
    09 Księże Młyny
    specjalistyczna wyżłów brytyjskich (klub wybieralny)
    09 Łódź
    specjalistyczna dogów niemieckich
    nowy termin
    09 Nierzym (O/Gorzów Wlkp.)
    specjalistyczna 9. Grupy FCI - TOY STAR
    09 Płock
    krajowa - "duże" CWC
    Memoriał Czesława Kurowskiego
    09 Poznań - Księże Młyny
    krajowa wyżłów kontynentalnych
    09-10 PRZEMYŚL
    międzynarodowa - CACIB
    10 Gdynia
    specjalistyczna rottweilerów
    10 Gdynia
    krajowa 2. Grupy FCI
    10 Iłowa (O/Zielona Góra)
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Ryszarda Szewczyka
    10 Łódź
    klubowa dogów niemieckich
    10 Poznań - Księże Młyny
    klubowa wyżłów
    10 Wrocław
    klubowa psów pasterskich
    16 Chorzów
    krajowa
    16 Jelenia Góra
    krajowa - 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI
    16-17 Katowice
    klubowa briardów i beauceronów
    16 Rybnik
    krajowa psów myśliwskich - "duże" CWC
    Memoriał Erwina Dembinioka
    16 Swadzim (O/Poznań)
    krajowa chartów (popołudniowa)
    16 Swadzim (O/Poznań)
    klubowa chartów
    16 Swadzim (O/Poznań)
    klubowa chartów polskich
    ODWOŁANA
    17 Bydgoszcz
    krajowa psów myśliwskich
    17 Jelenia Góra
    krajowa
    17 Swadzim (O/Poznań)
    światowy puchar chartów
    duże CWC
    23 WROCŁAW
    międzynarodowa - CACIB
    30. Jubileuszowa - DUO CACIB
    24 WROCŁAW
    międzynarodowa - CACIB
    75-lecie Oddziału we Wrocławiu - DUO CACIB
    30 Łódź
    klubowa bokserów
    30 Piotrków Tryb.
    krajowa psów myśliwskich
    Październik
    01 Krosno
    krajowa psów myśliwskich
    01 Lipno (O/Włocławek)
    krajowa
    01 Piotrków Tryb.
    klubowa psów gończych
    01 Piotrków Tryb.
    krajowa psów myśliwskich
    07 Gliwice (O/Zabrze)
    specjalistyczna mopsów
    07 Gliwice (O/Zabrze)
    krajowa
    07 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    klubowa sznaucerów, pinczerów, CTR
    07-08 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa
    07 Twardy Dół (O/Sopot)
    krajowa psów myśliwskich
    07 Twardy Dół (O/Sopot)
    krajowa polskich spanieli myśliwskich (popołudniowa)
    08 Gliwice (O/Zabrze)
    krajowa
    14 Radom
    krajowa psów myśliwskich
    15 Radom
    krajowa psów myśliwskich
    21 Bytom
    championów
    nowy termin
    21-22 Pruszków (O/Piaseczno)
    krajowa
    22 Zakrzów (O/Racibórz)
    krajowa psów myśliwskich
    28-29 Czchów
    krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
    nowy termin
    28 Olsztynek (O/Olsztyn)
    krajowa psów myśliwskich
    Listopad
    03 Poznań
    specjalistyczna leonbergerów
    03 Poznań
    krajowa 9. Grupy FCI
    03 Poznań
    klubowa terierów dużych, średnich i w typie bull
    03 Poznań
    krajowa 8. Grupy FCI
    03 Poznań
    krajowa 1. Grupy FCI
    04 POZNAŃ
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    05 POZNAŃ
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    11 Jaracz (O/Poznań)
    krajowa nordyckich psów zaprzęgowych
    zmiana miejsca wystawy
    12 Jaracz (O/Poznań)
    krajowa nordyckich psów zaprzęgowych
    zmiana miejsca wystawy
    18 Łódź
    klubowa chartów polskich
    18 Łódź
    klubowa polskich spanieli myśliwskich
    nowy termin
    18 Łódź
    klubowa polskich owczarków nizinnych
    18 Łódź
    klubowa polskich owczarków podhalańskich
    18 Łódź
    klubowa ogarów polskich
    18 Łódź
    klubowa gończych polskich
    18-19 ŁÓDŹ
    międzynarodowa - CACIB
    19 Łódź
    światowa ras polskich
    nowy termin
    25 KIELCE
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    25 Kielce
    klubowa terierów małych i toy
    26 KIELCE
    międzynarodowa - CACIB
    DUO CACIB
    Grudzień
    02 Chojnice
    krajowa 5. Grupy FCI
    02-03 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
    krajowa
    02-03 Wałbrzych
    krajowa
    03 Chojnice
    krajowa 3 i 9 grupy FCI
    09-10 LUBLIN
    międzynarodowa - CACIB
    09-10 Radom
    krajowa 3, 4, 8 i 9. Grupy FCI