Pobierz wersje w pdf:

Wystawy w Polsce - 2018
Termin Miejsce Ranga wystawy Informacje

7.01 Gdynia krajowa

13.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa chartów

13-14.01 Brodnica (O.Toruń) krajowa

20.01-21.01 LEGNICA międzynarodowa- CACIB

28.01 Sosnowiec (O/Będzin) krajowa

3-4.02 Bydgoszcz klubowa retrieverów

3-4.02 BYDGOSZCZ międzynarodowa - CACIB

4.02 Bydgoszcz klubowa spanieli i psów dowodnych

3.02 Bydgoszcz klubowa szpiców i psów ras pierwotnych

3.02. Bydgoszcz krajowa 1 Grupy FCI

3.02. Bydgoszcz krajowa 2, 9  Grupy FCI

10-11.02 KATOWICE międzynarodowa- CACIB 

10.02 Bukowina Tatrzańska (O.Zakopane) krajowa owczarków podhalańskich  (duże CWC)

18.02 Nowy Sącz krajowa

25.02 Leszno championów

2.03 Zielona Góra krajowa 9. Grupy FCI

3-4.03 ZIELONA GÓRA międzynarodowa - CACIB

10-11.03 Jarosław (O/Przemyśl) krajowa

10.03 Jelenia Góra krajowa 2,3,5,8,9 Grupy FCI

11.03 Włocławek krajowa  

11.03 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,9,10 Grupy FCI

7-8.04 WARSZAWA międzynarodowa - CACIB

14.04 Kalisz krajowa owczarków niemieckich

15.04 Wałbrzych krajowa

21.04 Racibórz krajowa 

21.04 Krosno krajowa 1, 2, 6 Grupy FCI

21.04. Grudziądż krajowa 1, 2, 3, 6, 9 Grupy FCI   

21.04. Grudziądż krajowa   

22.04 Racibórz krajowa 

22.04 Krosno krajowa

22.04 Inowrocław krajowa

27.04 Opole klubowa psów do towarzystwa

28.04 Bielsko-Biała krajowa psów myśliwskich

28.04 Opole klubowa welsh corgi i lancashire terierów

28.04-29.04 OPOLE międzynarodowa - CACIB

29.04 Opole klubowa toy terierów

29.04 Opole klubowa terierów

29.04 Wrocław krajowa owczarków niemieckich

1.05 Dobre Miasto krajowa (org. O/Olsztyn)

1.05 Manowo (O.Koszalin) krajowa psów mysliwskich

3.05 Jeleśnia (O.Bielsko-Biała)  krajowa psów myśliwskich

5.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
klubowa sznaucerów, pinczerów i czarnych terierów

5.05. Chorzów krajowa golden retrieverów

5.05 Rybnik krajowa owczarków niemieckich im. K.Salamona

6.05 Rybnik krajowa

6.05 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa

12-13.05 ŁÓDŹ międzynarodowa - CACIB

12.05 Łódź krajowa dobermanów i pinczerów krótkowłosych "duże CWC"

12.05 Łódź krajowa dogów niemieckich "duże CWC"

13.05 Łódź klubowa niepolskich psów pasterskich

19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów  polskich

19.05 Kampinos (O.Warszawa) klubowa chartów 

19.05 Zabrze krajowa 3.Grupy FCI

19.05 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa psów myśliwskich


19-20.05 Twardy Dół k/Zblewa (O.Sopot) krajowa psów myśliwskich

19.05. Chorzów krajowa owczarkow niemieckich

20.05 Kampinos (O.Warszawa) krajowa chartów 

20.05 Zabrze krajowa

20.05 Legnickie Pole (O.Legnica) krajowa 3 Grupy FCI

20.05 Radom krajowa

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) klubowa ogarów polskich

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa 9 Grupy FCI 

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa owczarków niemieckich

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa ras myśliwskich

26.05 Kamionka (O.Rzeszów) krajowa wyżłów brytyjskich ( duże "CWC")

26.05 Antoninek (O.Poznań) krajowa psów myśliwskich

26-27.05 RZESZÓW międzynarodowa - CACIB

26.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa 1, 2, 3, 9 i 10 Grupy FCI

27.05 Płock krajowa

27.05 Ustka (O.Słupsk) krajowa

2.06-3.06 LESZNO międzynarodowa - CACIB  

3.06 Nowy Sącz krajowa 8 i 9 Grupy FCI

9.06 Bytom krajowa

9.06 Wrocław krajowa 5 Grupy FCI

10.06 Bytom krajowa

10.06 Kalisz krajowa

10.06 Lublin krajowa 1,2,3 Grupy FCI

10.06 Czaplinek (O.Słupsk) krajowa terierów black&white

10.06  Bydgoszcz krajowa 1,2,8 Grupy FCI

16.06 Kraków krajowa bassetów " duże" CWC 

16.06 Kraków krajowa 1,8,9 Grupy FCI 

16-17.06 KRAKÓW międzynarodowa - CACIB

17.06 Kraków krajowa 2,3,5 Grupy FCI 

23.06 Wrocław krajowa 9 Grupy FCI

29.06 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,9 Grupy FCI

30.06 Jelenia Góra krajowa 

30.06 Szczecin krajowa terierów

30.06.-1.07 SZCZECIN międzynarodowa - CACIB

30.06. Wisła (O.Bielsko-Biała)  krajowa 

30.06 Wrocław krajowa bokserów (duże "CWC")

1.07 Szczecin krajowa 2 Grupy FCI

1.07. Wisła (O.Bielsko-Biała)  krajowa 

1.07 Olsztyn krajowa

7.07 Gdynia krajowa 1, 2, 3, 8 i 9 Grupy FCI

8.07 Będzin krajowa

8.07 Gdynia krajowa

8.07 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa 1, 2, 3, 5 i 9. Grupy FCI

8.07 Wrocław krajowa psów pasterskich

14-15.07 GORZÓW WLKP. międzynarodowa - CACIB

14.07 Nowy Targ krajowa

15.07 Nowy Targ krajowa

21.07-22.07 CZĘSTOCHOWA międzynarodowa - CACIB

22.07 Rypin (O.Toruń) krajowa owczarków niemieckich

28-29.07 ZAKOPANE międzynarodowa - CACIB

4.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB

5.08 SOPOT międzynarodowa - CACIB

12.08 Toruń krajowa

18 -19.08  BIAŁYSTOK międzynarodowa- CACIB

18.08 Białystok krajowa psów myśliwskich

19.08 Zakopane klubowa owczarków podhalańskich

18.08 Białystok krajowa 2 Grupy FCI

19.08 Białystok krajowa 9 Grupy FCI

19.08 Nowy Sącz krajowa

25.08 Kobiór (O.Bielsko-Biała) krajowa 5 i 9 Grupy FCI

25.08 Płock krajowa

26.08 Radom krajowa

1.09 Nadarzyn (O. Lublin) klubowa welsh corgi 

1.09 Słupsk krajowa 1,2,3,9,10 Grupy FCI

1.09 Kobylnica (O.Poznań) krajowa rottweilerów

1.09. Chorzów krajowa 

2.09 Leszno klubowa gończych polskich

2.09 Leszno klubowa jamników

2.09 Słupsk krajowa

2.09 Kobylnica (O.Poznań) klubowa rottweilerów

2.09 Włocławek krajowa

2.09  Biskupin/Gąsawa (O.Bydgoszcz) krajowa jamników

2.09. Chorzów krajowa terierów i czarnego teriera rosyjskiego Memoriał im A.Jaworskiego

8.09. Warszawa krajowa 2,5,9 Grupy FCI

8.09. Warszawa klubowa molosów ( bez nowofundlandów,dogów niemieckich, rottweilerów, bokserów)

8.09. Warszawa klubowa  cane corso

8.09. Warszawa klubowa szwajcarskich psów pasterskich

8-9.09 KOSZALIN międzynarodowa - CACIB

9.09. Warszawa krajowa

9.09 Przemyśl krajowa

15.09. Łódź krajowa psów myśliwskich

15.09. Łódź krajowa psów ozdobnych i do towarzystwa ( "duże" CWC)

16.09 Gorzów Wielkopolski krajowa 1, 2, 3, 5, 9 Grupy FCI   

16.09 Łódź klubowa ogarów polskich

16.09 Łódź klubowa gończych polskich

16.09 Łódź krajowa 1, 2, 3, 8, 9 Grupy FCI 

16.09 Rybnik krajowa wyżłów im. E.Dembinioka

22.09 Zielona Góra krajowa 1, 2, 3 i 9 Grupy FCI

23.09 Zabrze krajowa

29-30.09 WROCŁAW międzynarodowa - CACIB

29.09 Wrocław krajowa pudli

6.10 Jelenia Góra krajowa 1,2,3,5,9 Grupy FCI

6.10 Rybnik krajowa psów myśliwskich

7.10 Jelenia Góra krajowa 

7.10  Bydgoszcz krajowa psów myśliwskich

7.10 Rybnik krajowa

11-14.10 KIELCE EUROPEJSKA

12.10. Bełchatów ISPU

11.11 Koszalin krajowa 1,2,3,5,9 Grupy FCI

17.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB

18.11 POZNAŃ międzynarodowa - CACIB

24.11-25.11 Racibórz krajowa  1, 2, 3, 5, 9 Grupy FCI

30.11-2.12 Wałbrzych krajowa

1-2.12 Radom krajowa 2, 3, 4 i 9 Grupy FCI

8-9.12 Nowy Dwór Maz.
(O.Legionowo)
krajowa

15-16.12 LUBLIN międzynarodowa - CACIB

 


psy stopka